fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Huminvit
www.huminvit.lv

"Huminvit" izstrādā un ievieš ražošanā sapropeļa produktus, kas izmantojami lauksaimniecībā, enerģētikā un kosmetoloģijā.

Ķekavas novada dome
www.kekava.lv

Ķekavas pagasts atrodas Latvijas centrālajā daļā, Baldones - Vecumnieku paugurlīdzenumā. Vēsturiskās attīstības gaitā Ķekavas pagasts ir kļuvis par vienu no lielākajiem pagastiem Latvijā.

Līgatnes novada dome
www.ligatne.lv

Līgatnes novadā izsenis dzīvojuši dziedāt, dejot un spēlēt mīloši ļaudis, kas no darba brīvajā laikā raduši iespēju sanākt pulkā, lai mācītos, atpūstos un savu māku radītu citiem.

Juridicum
www.juridicum.lv

SIA „Juridicum” pamatdarbība ir kvalitatīvas juridiskās palīdzības un noderīgu padomu juridisko jautājumu risināšanā sniegšana fiziskām un juridiskām personām, specializējoties apdrošināšanā, kurā ir gūta pieredze daudzu gadu gaitā.

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija (RAPML)
www.raplm.gov.lv

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde valsts attīstības un reģionālās attīstības plānošanas un koordinācijas jomā, pašvaldību attīstības telpiskās plānošanas, valsts investīciju un zemes politikas jomā, kā arī elektroniskās pārvaldes, informācijas sabiedrības un informācijas tehnoloģiju jomā.