fly high
latviešu valoda
english
 

Koncepcija
Pieredze
WWW risinājumu izstrāde
Reklāma internetā 

Mālpils pagasta padome
RIXPORT - Rīgas lidostas biznesa parks
Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
Applied Electronics Labs
Helio biroji
Stamars
Abragciems

skatīt visus darbus...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Koncepcija

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu.

Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai. Izveidojot kvalitatīvu lapu, kā arī veicot pareizu un korektu lapas reklāmu un pastāvīgu atjaunošanu, to var padarīt par nozīmīgu palīgu organizācijas tēla veidošanai.

WWW lapa var būt gan firmas reklāmas līdzeklis, gan nozīmīgs tiešās pārdošanas instruments, tā var būt orientēta kā uz jauniem, tā esošajiem klientiem, vietējām vai ārvalstu kompānijām. WWW lapa ir jūsu organizācijas "seja" internetā, kas ir pieejama ne tikai jūsu klientiem Latvijā, bet arī interesentiem un iespējamajiem biznesa partneriem visā pasaulē, tāpēc tai jāpievērš pietiekami liela uzmanība.

Pieredze

Mūsu rīcībā ir tehniskie līdzekļi un speciālisti, lai jūsu lapas kvalitāte būtu visaugstākajā līmenī. Strādājam kā ar tradicionālajām WWW izstrādes tehnoloģijām, tā arī ar jaunākajiem līdzekļiem (JavaScript, DHTML, Flash) un datu bāzu WWW serveriem un to vadības programmām. Mūsu pieredze šajā, salīdzinoši jaunajā jomā, ir pietiekama, lai nepieļautu kļūdas, kas bieži vien padara lapas nepopulāras bez acīmredzama iemesla. To apliecina arī divi nozīmīgi mūsu aģentūras projekti - Pirmais Interneta lielveikals Latvijā www.iTirgus.com un izklaides un iepazīšanās portāls www.oHo.lv (viens no Top10 apmeklētākajiem interneta resursiem Latvijā).

WWW risinājumu izstrāde

Mēs izstrādājam ne tikai t.s. "vizītkartes" tipa lapas, bet arī komplicētas B2B un B2C (vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības) sistēmas, kā arī specifiskas uz konkrētu biznesa nozari orientētas sistēmas pēc klienta pasūtījuma.
Kā piemērus šādām sistēmām var minēt:
- Projektu vadības sistēmu Rīgas domes PAD Starptautisko projektu nodaļai, ko atzinīgi novērtējuši un izmanto arī ārvalstu organizācijas un uzņēmumi;
- Virtuālo vērtēšanas biroju, kas praktiski pilnībā nodrošina nekustamo īpašumu vērtēšanas uzņēmuma darbu interneta vidē;
- SMS autostāvvietu apmaksas programmatūras nodrošinājumu.
Vairums mūsu izstrādāto WWW lapu tiek bāzētas uz satura vadības sistēmām, kas ļauj klientam operatīvi un neatkarīgi veikt lapu satura izmaiņas.

Reklāma internetā

Kad mājas lapa ir izveidota, Jums jāinformē par to esošie un potenciālie klienti. Mēs palīdzēsim noteikt Jūsu lapas mērķauditoriju un līdzekļus, kā to var sasniegt. Izstrādāsim reklāmas kampaņas plānu un nodrošināsim visu nepieciešamo tehnisko līdzekļu (banneru, tekstu un tml.) sagatavošanu.
Mūsu kontā ir vairāk kā 70 izveidoti REKLĀMAS banneri ar kuriem varat iepazīties šeit.